To tylko 1% - a dla nas WIELKA pomoc....
OSense O-Sense

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Pytania - FAQ

Jestem specjalistą chciałbym założyć swój profil i opisać swoją specjalność, prowadzone kursy etc. - jak mogę to zrobić?

Ponieważ specjaliści to szczególnie cenna dla nas grupa osób postanowiliśmy, aby również mogły zakładać u nas konto w serwisie. A do tego, aby miały własną podstronę (http://www.mamrodzine.pl/specjalisci/) , gdzie mogą umieścić liczne informacje o sobie.

  1. Podczas zakładania konto wybierz opcje Specjalista [Tak]
  2. Konto jest założone, ale wymaga ręcznej aktywacji przez naszą redakcje. W związku z tym, aby przyspieszyć włączenie konta napisz e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    - podając swoje imię i nazwisko + specjalność, a w tytule np. "Prosze o zatwierdzenie konta uzytkownika".
  3. Po zatwierdzeniu konta, będziesz mógł/a się zalogować w naszym serwisie.
  4. Aby dodać informacje o sobie należy się zalogować, a następnie przejść do adresu: http://www.mamrodzine.pl/dodaj-specjaliste-formularz
  5. Teraz wypełnij formularz oraz dodaj swoje zdjęcie, pamiętaj, aby zaznaczyć pole [Specjaliści] i kliknąć  ">>", następnie jeśli uznasz, że już ukończyłeś(aś) kliknij Wyślij.